Vodafone İnternet Paketi Alıyorum Fazla Para Çekiyor.

Necati Ç. |

Dün almış olduğum günlük Cepnet paketi 1,5 tl servis ücreti olarak kesildikten sonra kullanabileceğine dair mesaj geldi. Kısa bir süre kullandıktan sonra gelen sms şöyle ; günlük 10 tl kullanım limitine ulaştığınız için bugün 23:59:59'a kadar yapacağınız standart internet tarifesi kullanımları için ücretlendirilmeyeceksiniz hem paket yapıyorum ve ekstra para kesiliyor bugünde aynı işlemi denedim günlük Cepnet benden 1,5+4,8 tl kesildi. Neden böyle sorunlar yaşıyorum haksız yere kesilen paramı geri istiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necati Ç.
  12 Ağustos
  12:41

  Tekrar arayın o zaman bide ben mi arayım

 • 11 Ağustos
  20:16

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Ağustos
  12:07

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.