13 Şubat 2014

Vodafone İnternet Paketi Alamıyorum.

Bugün yeni bir cihaz alarak 24 ay taahhütlü genç avantaj ekstra paketine geçtim ve bu cihazı almak için önceki limitsiz cepnet internet paketimi iptal etmem istendi. Kabul ettim nasıl olsa alırım internet paketi dedim ama bugün öğrendim ki genç avantaj ekstranın üzerine internet paketi alınamıyor ve bu bana yetersiz geliyor. Günlük veya haftalık almam söyleniyor. Eğer bunu yaparsam 60 tl olan faturam 2'ye katlanacak.

Vodafone gibi dünya lideri bir firma neden bana internet paketi vermiyor. Eğer bu mağduriyetim giderilmezse emin olun ki 3-4 yıllık aboneliğimi iptal edeceğim. Bir çözüm bekliyorum. Bu şikayetten sonra inceleme yapılıp geri aranacağım söylendi ama herhangi bir geri dönüş olmadı.

Abdullah 159 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah23 Mart 2014

    bana sadece bunun bir çözüm yolu yok dendi bu çözümmü yani?

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19/02/2014 10:47:48 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön