26 Aralık 2014

Vodafone İnternet Paket Yenileme Sorunu!

Ben her ay faturasını ödeyen abonelerinden biriyim. Öyle ki son 1 ay içerisinde 7 müşteri temsilcisi ve 2 takım liderine aktardığım şikayetimi sürekli ağız birliği yapmışcasına "size geri dönüş olacak" diye başlarından savdılar.

İlk görüştüğüm ve 1 saate dönülecek diyeli 20 günü geçti. Kasım ayında satın almış olduğum 2 gb internet paketini ilk görüştüklerim "öyle bir paket satın alamazsınız" dedi. Aldım dedim inandıramadım. Mesajı var dedim "biz göndermedik" dediler. Mesaj tarih ve saatini verdim sonra da çevirdiler sistemden kaynaklı diye. Bu sistem iyi icat vallahi çünkü ne kabahat varsa at sistemin üstüne.

Sezer 99 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 17/12/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 17/12/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sezer 30 Aralık 2014

  Ben, iki takim lideri ve yedi musteri temsilcisi ile gorustum donucez suze dediler diyorum. vodafone bana sablonu hazirlanmis hazir metni cozum diye gonderiyor. bi de dalga gecer gibi musteri hizmetlerini ara diyor.

 • Vodafone Temsilcisi26 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön