05 Eylül 2013

Vodafone İnternet Kullanmam İçin Göndermesi Gereken Onay Mesajını Göndermiyor!

Vodafone hattıma 11 TL yükledim. Her gün vodemnet'le bir saat internete girmek için saatlik vodemnet paketi almak istedim. Mesaj gönderiyorum bakiyem 1 TL düşüyor normal olarak fakat internet paketini kullanmam için onay mesajı gelmiyor.

1 liralık internet için ücretli olarak müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalıyorum. Dün son 15 dakika kullanabildim. Bugün itibariyle de 15 dakika sürem kaldı hala onay mesajı gelmedi. Müşteri hizmetlerindeki çalışan arkadaş dün bana acaba interneti kullandınız da bize kullanmadım mı diyorsunuz dedi. Böyle bir şey görmedim sadece 1 lira için çektiğim eziyete bakın.

Kenan 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 544555****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hat tanımlamalarınızda sorun olmadığı tespit edilmiştir.Müşteri Hizmetlerimiz tarafından memnuniyetiniz kapsamında iade sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön