09 Eylül 2014

Vodafone İnternet Kullanımı Yanıltıcı!

Ramazan Bayramı'nda Vodafone'dan 1 gb internet hediye kullanmak istiyorsanız mesaj atın diye mesaj geldi. Mesaj attım ve müşteri hizmetlerini de aradım. Bunun üzerine 1 gb interneti çok kontrollü olarak kullandım. 1 gb dolmadan da interneti mobil erişime kapattım, zaman zaman wifi den interneti kullandığım oldu. Ancak mobil interneti hiç kullanmadım. Ancak fatura gelince şok oldum, 25 tl gelmesi gereken fatura 150 tl geldi.

542 müşteri hizmetlerine ben bu durumları anlatıyorum karşımda makine var, hiçbir tepki vermiyor. Cevap "efendim bu şekilde kullanmışsınızdır" ben Vodafone'da derdimi anlatacak bir muhatap bulamadım. Şirket olarak Vodafone'a geçtiğime pişman oldum. Vodafone yetkililerine duyurulur.

Abdullah 1.354 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    " sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön