06 Şubat 2015

Vodafone İnternet Kullanımı Olmazsa Fatura Gelmez Dedi Ama Geldi.

1 yıllık data hattı sözleşmem bitmesine yakın Vodafone müşteri hizmetleri tarafından arandım. Arayan personel sözleşmeniz bitiyor isterseniz sizi sadece kullanım olduğunda fatura gelen bir tarifeye alalım dedi, hattınızı kapattırmayın, tekrar hat almak istediğinizde tekrar vergi ödemek zorunda kalmazsınız dedi. Bende madem kullanılmadığında fatura gelmiyor diyerek o tarifeye geçişi kabul ettim ve sözleşmem bittiği günden itibaren data hattımı kullanmadım fakat devamındaki 2 ay sanki eski tarifem devam ediyormuş gibi fatura borcu geldi. Müşteri hizmetleri. aradım durumu sorduğumda ise eski tarifeniz iptal edilmemiş dedi, şok oldum. Vodafone personeli hizmet için mi yoksa insanları yanıltmak için mi var?

Hasan 79 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 20 Mart 2015

  Kocaman şirket beni ne zaman aradığını bilemedi ben de Avea'dan bu bilgiyi alıp verdim, düşünün bu kadar aciz bir "iletişim" şirketi ki kimi ne zaman aradığını bilemiyor. Fatura iadesi için faksla hesap nu. Bilgilerini göndermemi istediler, gönderdim, aldıklarını teyit ettim ancak paranın ne zaman yatacağını bilemediklerini söyledi. Kısacası bu şirket müşteriye hizmet vermeye iş geldiğinde her şeyi "belirsiz" oluveriyor. Şirketlerin kara deliği resmen insanları kandır sonra haklarını aramak istediklerinde her türlü engeli önüne yığ, işte karşınızda Vodafone harikası...

 • Hasan 19 Şubat 2015

  Her şikayet mesajı altına basmakalıp cevaplar vererek, müşteri hizmetlerini arayın çözelim deyip sorunu daha da büyütüp sonra kaçamak cevaplar ile sıyrılmaya çalışmak Vodafone gibi büyük bir firmaya yakışmıyor.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön