Vodafone İnternet Kullanımı Çok Yavaş.

Meral D. |

Cep telefonu hattımı Vodafone'a taşıdın, arama ve mesajlarla ilgili bir problemim yok, fakat internet hem çok yavaş hem çekmiyor. Aynı zamanda evim için win aldım, üstelik taahhütlü, fakat kesinlikle çekmiyor. Boşuna fatura ödediğim gibi bir ay bile olmadığı halde 123,00 TL vazgeçme bedeli ödemek zorundayım, tüketici hakem heyetine götüreceğim. Ben pişman oldum.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  21:03

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 31 Ocak
  11:24

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.