26 Ağustos 2013

Vodafone İnternet Kullanımı!

Vodafone ile İnternet'in bariz sıkıntısını bugün yaşadım ve paylaşmak istedim. Acil net lazım haftalık bir paket alım dedim 6TL karşılığında ki 50mb olduğunu belirtmemişler. 7000 arayın isterseniz.

Alıp kulandım hemen bitti. Adil kullanım kotasına düştü ki tuhaf, yanıltma bir hız. Bir paket daha alayım dedim 1gb aldım 15 TL'ye, şimdi kullanamıyorum, müşteri hizmetlerini aradım iki defa kapattılar, sebepsiz çözüm bulamadılar. Paranla rezil olmak bu olsa gerek.

Erkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543976****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullanım önceliğinizin haftalık paket üzerinden olduğu sonrasında ise aylık paket üzerinden devam edilmekte olup,hız değerlerinin normal olduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön