16 Mayıs 2013

Vodafone İnternet Kullanım Ücreti!

Vodafone 23 tl süper komple paketi kullanıcısıyım. Hattımda tl olmasına rağmen, yenilenme onayı bahanesiyle, bana ınternet kullanım ücreti ödetiyorlar 5 kusur TL, ayıptır. 23 liraya kampanya yapıp, sonrada böyle yerlerden çıkarıyorsunuz misliyle. Müşteri hizmetlerini arıyorum çözüm yok. Böyle bir hatta geçtiğim için pişmanım.

Mehmet 227 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 16 Mayıs 2013

    ben her ay dönem sonunda bu sıkıntıyı neden çekeyim? ben nereden bileyim internetimin ne zaman bittiğini? benim hattımda kontör var, madem öyle çekin yenileyin. neden aradaki boşluğu 5 tl olarak kullanıcıya yüklüyorsunuz. Artniyetten başka hiçbirşey değil bu.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543227****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde SUPER KOMPLE paketinizin 16.05.2013 tarihinde tanımlama yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön