Vodafone İnternet Kotası Hakkında Yanlış Bilgi Verildi!

Çağdaş A. |

Bakiye sorgulaması yaptığım zaman gelen mesajda 1.17 GB Data kullanım hakkım olduğu bilgisi geliyor. Ertesi gün data kullanımım kalmadığı bilgisini aradığım zaman o kampanya 31 ekimde son buldu diyor, o zaman bana ne demeye biten kampanyanın bakiyesini var olan bakiyem gibi gönderiyorsunuz. Saçma sapan bilgilendirme hattınızdan bıktım artık kapatıp kurtulacağım bıktım Vodafone'dan.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş A.
  14 Kasım
  14:22

  Bahsedilen tarihte herhangi bir arama almadım. Yaptığınız terbiyesizliği düzeltmeniz için ben peşinize düşecek değilim. Hattı kapattırmama az kaldı zaten.

 • Çağdaş A.
  14 Kasım
  14:17

  Hatalı bilgilendirme yaptıklarını kabul etmedikleri gibi düzeltmek için herhangi bir çaba ve özür dileme zahmetine bile girmediler.

 • 12 Kasım
  18:10

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  15:52

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.