01 Mayıs 2014

Vodafone İnternet Kotam Hemen Doluyor.

Vodafone duran tarife kullanıcısıyım. 6 Nisan'da bu tarifeye geçtim. Ayın 25 ya da 26'sında 500 mb internet kullanım hakkımı doldurduğum söylendi. Ancak şöyle bir durum var evimde ve çalıştığım yerde internet olduğu için bu süre zarfında mobil verim hiç açık olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım yapabileceğimiz bir şey yok denildi. Sonra 100 mb daha yüklettim o da 3 günde doldu. En son 100 mb daha yüklettim ve 1.gün bitmeden 60 mb doldu. Fotoğraf, video, mp3 hiçbir şey indirip yüklemememe rağmen doldu. Yine müşteri hizmetlerini aradım ve yine yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Müşteri hizmetlerinin amacı nedir anlamış değilim.

Esma 129 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön