14 Mayıs 2013

Vodafone İnternet Hızım Çok Yavaş!

Yaklaşık 3 senedir kullandığım sınırsız cepnetin şu anki fiyatı 11 tl olmuştur. Ancak her ne hikmetse son 3 aydır internetin hızında anormal derecede bir yavaşlama oldu. Bırakın video açmayı artık 3g hızda gazete sayfaları bile açamaz oldum. Zaten 100 mb kotalı bir internet kullanıyoruz. O da dolduğu zaman 96 kb gibi bir hızda internet akışı sağlamaktayız.

Herhalde Vodafone bu kampanyayı 3 sene önce kapattığı için eski kullanıcılar da sınırsız internet aboneliklerini iptal etsin diye caydırma politikası mı uygulatıyorlar nedir. Yetkililere sesleniyorum. Aldığınız para pek fazla değil ama lütfen şu internet hızımızı tekrar eski haline getirin.

Onur 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 534706xxxx numaralı hattınızda hız düşümüne girmiş olduğunuzu iletmek isteriz. Hız arttırmak haftalık veye günlük internet için ek paketler alabileceğiniz bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön