Vodafone İnternet Hız Sınırı!

Serkan A. |

Vodafone freezone süper internet 1 gb paketini satın aldım paketimdeki data hakkım bitti fakat internet hızı 1 kbps ile sabitlendi birisi bana bunun mantığını açıklayabilir mi ? Ben sınırsız internet almadım ki adil kullanım hakkı olsun! Hız sınırının kaldırılmasını talep ediyorum !

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan A.
  18 Mart
  18:41

  İnternetiniz de paketiniz de sizin olsun ben başka operatore geçiyorum bu ne ya kufreder gibi 1 kbps hız !

 • 18 Mart
  16:42

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,554713**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde AYLIK 1 GB paketinizin kullanım esasları kontrol edildiğinde ilgili paketlerde kotaya ulaşıldığında dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek icin bağlantı hızı 1 kbps'a düşer. İnternet erişimine devam etmek için ek paket satın alınması gerekir.Paket kullanım esaslarına bağlı olarak tarafımızdan bir müdahale gerçekleştirilememektedir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Serkan A.
  17 Mart
  21:21

  Bu ne ya ilgilenen kimse yok yapacak bişey kalmadı mecburen gsm operatoru değiştireceğim

 • Serkan A.
  15 Mart
  16:15

  2 gündür hala internete giremiyorum siz hala neyi titizlikle değerlendirip detaylı inceliyorsunuz ? Mobil banka sitesine bile giremiyorum benim zamanım bu kadar değersiz değil !

 • 13 Mart
  16:22

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri