27 Ağustos 2013

Vodafone İnternet Hakkımı Aldı!

Kullanmakta olduğum Basın Tarifesinde 1000 dk+1000 sms+1 gb internetim mevcut. Ancak geçen ay internet kotam dolduğu için ekstradan 20 TL verip paket aldım. O paket yeni fatura dönemimde yenilenmiş. Ancak ne hikmettir ki yeni dönemde ekstra paketi ilk olarak kullandırtmışlar ve paket aşımı olmuyormuş. Bu yüzden de esas paketimde ki 1 gb'ı kullanamıyormuşum.

İşim gereği internete girmem gerekiyor. Her gün 1. 5 TL verip ekstradan daha paket aldırıyorlar.
İnternet hakkım Vodafone tarafından alındı.

İsmail 29 Okunma

Cevaplar

  • İsmail27 Ağustos 2013

    Yaklaşık 1 haftadır madur edildim ve işim gereği internet kullanmak zorunda kaldım. Bir hafta boyunca her gün bana Günlük Cep Net paketi aldırmak zorunda kaldınız. Hakkımı geç de olsa teslim ettiniz ama ekstradan aldığım günlük cepnet paketlerine de para verdim. O paraların da iadesini talep ediyorum. Resmen kabusum oldu Vodafone!

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontroller sağlanmıştır. 0 53366***** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarifenize ek olarak Net Avantaj1000 internet paketini satın aldığınız görülmüştür. Şikayetinize yönelik tarifeniz kapsamında geçerli olan internet paketini kullanmanız adına Net Avantaj1000 paketiniz anlık olarak sonlandırılmıştır. 27.08.2013 tarihinde günlük cepnet paketinizin kullanım süresi sona erdikten sonra tarifeniz kapsamında geçerli olan 1GB lık internet paketinizi 28.08.2013 tarihi itibari ile kullanabileceğinizin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön