04 Nisan 2013

Vodafone İnternet Gerçekten Çok Yavaş!

Burdur Bucak'ta oturuyorum. Vodafone'un Özgür Komple paketine sahibim. İnternete girdiğimde, indirme hız limiti olmadığı halde yaptığımda hızımın çok yavaş olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım Bucak 3G kapsama alanı dışında dediler. Zaten çok ilgisizler. Ama telefonda 3g ağının olduğu yazıyor. Aynı telefonla A***operatöründen internete bağlandığımda HIZ KISITLAMASINA RAĞMEN Vodafone dan daha hızlı olduğunu gördüm. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Osman 131 Okunma

Cevaplar

 • Osman 01 Ocak 2014

  Operatörler gerçekten çok ilgisiz iki kere aradım ikisindede bucakta 3g yok diyorlar. telefonuma bakıyorum hsdpa internet akışı var ama 10 kb. neredeyse döveceklerdi telefondan. Şu an hızımdan memnunum ama müşteri hizmetleri bölümünün ciddi şekilde düzeltilmesi gerekiyor.

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 506973****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Osman 05 Nisan 2013

  Bilmiyorum ilgilenen oldu mu ama şikayeti yazdıktan sonra gözle görülür bir artış oldu. Önceden 10 kB/sn olan hızım şu anda 230 kB/sn civarı. Ama normal hızımıza kavuşmamız için böyle yerlere mi şikayet etmeliyiz? Herkesin böyle imkanları bulunmayabiliyor.

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön