05 Haziran 2014

Vodafone İnternet Erişimim Yok!

Facebook internet paketim olmasına ve kullandığım tarifede ücretsiz facebook kullanım hakkım olmasına rağmen internete giriş yapamıyorum. Müşteri hizmetleri konuyla ilgili çözüm bulamadıkları için talep ilettiler. Talebim hakkında herhangi bir çözüm olmamasına rağmen Vodafone tarafından probleminiz giderilmiştir şeklinde mesaj aldım. İnternet sitesinden şikayet kaydı ilettim kimse dönmedi. Müşteri hizmetlerinde verdikleri hizmet yetersiz çünkü kimse yardımcı olmuyor.

Ebru 129 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön