18 Aralık 2013

Vodafone İnternet Bağlantısı Çok Yavaş!

Vodafone sınırsız internet paketine üyeyim, ancak internet çok yavaş ve sürekli çekim kalitesinde sorunlar yaşıyorum. Telefonumda kayıtlı olan uygulamaların güncellemesi saatler sürüyor!

İstanbul gibi bir yerde bile bu sorunları yaşıyorsak, diğer yerleri düşünemiyorum bile! Reklamlarda çekim kalitesi ile övünen bu firma, maalesef gerçeği yansıtmıyor. Sorunumun en kısa sürede çözümünün sağlanması için, acil bilgi ve yardımlarınızı rica ederim.

Öznur 76 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön