10 Mayıs 2013

Vodafone İnternet Bağlantısı!

Süper komple paket kullanmaya başladım 500 dk her yöne 1000 SMS her yöne 1 gb internet paketi 23 lira şu ana kadar tek sorun internet paketinde çıktı 5 günde düz html yada php bir siteye girmekle 650 mb kotamı gider aradım görüştüm müşteri hizmetleri ile sistem hatası, siz şu ana kadar 65 mb kullanmışsınız not alıyorum denildi ne arayan ne soran nede bilgi mesajı atan var Vodafone a yakışmıyor ciddi manada. Hizmet veremiyorsanız zamanı mızı almayın farklı operatörlere geçelim.

Okan 72 Okunma

Cevaplar

 • Okan 13 Mayıs 2013

  sayın yetkili ben size İnternet'e giremiyorum demedim 1 gb lık normal kotanız çok hızlı bitiyor dedim tahmini olarak 1 gb lık kotanızın karşılığı şahsım adına tahmini bir başka firmada 50 ile 100 mb lık bir kotaya eşdeğer vermiş olduğunuz değerlerin karşılığı kalan kota 77 mb 623 kb ve 296 byte'tır.müşteri temsilcinizde dahil kampanya paketinde verilen internet paketi ile normal internet paketi arasında fark olduğunu ve daha hızlı kota bittiği bilgisini vermiştir ayrıca görüşmüş olduğum Hüseyin bey yüzüme telefonu kapatmış olup bir önceki gün aradığım müşteri hizmetleri danışmanı ne var bekle demiştir kayıtlarınızı açın inceleyin meraklı değiliz burada sizin hakkınızda şikayette bulunmaya doğru hizmet verin bizde işimize gücümüze bakalım

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda süper komple data hakkınız bitmemiş olup, bugün itibari ile daha 77623296 Byte hakkınızın olduğu bilgisini iletmek isteriz. Bugün internete başarı ile giriş sağlamış olduğunuzu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Okan 11 Mayıs 2013

  sorun hala çözülmedi bilginize

 • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön