Vodafone İnternet Bağlantım Yok!

Serhan C. |

İnternet kotamın dolmasına müteakip aylık ek internet almış olmama rağmen internete bağlanamıyorum. defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen çözüm bulamadınız. geri dönüş yapacağınızı söylemenize rağmen herhangi bir şekilde geri dönüşte de bulunmadınız. almış olduğum fakat kullanamadığım ek paketlerini faturaya yansıtmada da aksaklık olacak mı yoksa direkt yansıtacak mısınız merak ediyorum.. paramızla rezil oluyoruz. A....'dan hattımı size taşıdım taşıyalı sıkıntılar bitmedi gitti neyse Allah'tan taahhüt süresi dolacak sağlıcakla kalın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan C.
  25 Ocak
  16:43

  Sonunda operatörümü değiştirdim ve rahatladım oh be

 • 16 Ağustos
  13:30

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16/08/2014 10:33:38
  tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Ağustos
  16:55

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."