11 Kasım 2013

Vodafone İnternet Bağlantım Kopuyor!

Yaklaşık 10 gündür internette bağlantı kopması,bağlanamama,sebebiyle internet ayarlarını tekrar yüklemek zorunda kaldım. Hani internetten memnun kalmazsanız para iadeydi. Zamanında Somali'ye yardım gönderme mesajlarından ücret alan firmaya ancak bu kadar güvenilebilir.Vodafone'dan şikayetçiyim.

Kamil 37 Okunma

Cevaplar

  • Kamil 14 Kasım 2013

    İnternet ayarlarının telefonuma yeniden yuklenmesinde yardımcı olundu.teşekkürler. Yalnız Antalya Aksu da 3G çekim kalitesi çok kötü. Bir an evvel çekim kalitesi yükseltilmeli...

  • Vodafone Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 536642**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön