Vodafone İnternet Aşımı Söylemi İle Yanlış Faturalandırma.

Gökhan Ç. |

Bulunduğum tarifenin interneti bittiğinde ekstra 500 MB internet paketi aldım. Ek aldığım bittiğinde, bundan sonraki İnternet kullanımınız için paket aşım ücreti 5 TL şeklinde Vodafone'dan mesaj geldi. Mesaj hala telefonumda kayıtlı. Faturamda 67,71 MB aşım ücreti görünmesine,500 MB'a dahi ulaşmamasına rağmen 67,71 MB kullanımım 62,22 TL olarak ücretlendirildi. Müşteri hizmetlerini bir aya yakın defalarca aramama rağmen, her defasında çözüm şöyle dursun telefon bile yüzüme kapatıldı. Hiçbir yetkili şikayet kaydı oluşturmaz iken sadece bir yetkili kayıt oluşturdu. Hala uzun süredir kullandığım ve bu aya kadar sorun yaşamadığım için, farklı bir aboneye geçmemek için çözüm bekliyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ç.
  26 Ekim
  09:03

  Arama zahmetine bile girilmediği için, aynı problemler eşimin hattı için de yaşatıldığı, verdikleri sözlerden bile cayıldığı için, tek çözüm, hattımı başka bir operatöre taşımak. Müşteri olarak en güzel yaptırımımız da bu sanırım. Benden ve eşimden fazladan 200 TL alabilmek için yıllardır abone olduğumuz firmadan ayrılmamızı göze alabiliyorlar. Kendileri bilir.

 • Gökhan Ç.
  08 Ekim
  18:14

  Müşteri memnuniyetinin yalnızca söylemde kaldığının ispatı sanırım. İlgilenmeye bile tenezzül edilmemesi. Bir anlamda da hatanın kabulü, verilecek yanıt olmayınca tabi.