07 Aralık 2013

Vodafone İnsanları Yanıltıyor!

Uzun yıllardır Vodafone kullanıcısıyım. Bugün sabah telefonuma 3250'den vip eğlence adı altında 12 TL çekildiği, her hafta bunun yenileneceği diye bir mesaj geldi. Vodafone aradığımda bunların kendileriyle alakası olmadığını, farklı şirketten kaynaklı olduğunu söylediler. İnternette bu ibareyi tıkladığımı söylüyorlar.

Ben şunu sormak istiyorum 1.'si neden bu olay sadece Vodafone GSM operatöründe oluyor 2. si ben internet kullanamayacakmıyım. O zaman benim ne telefonu nede hattı kullanmamın manası yok. Vodafone başkalarının üzerinden bizi yanıltmayı bıraksın. Aksi takdirde hattımı iptal işlemlerini başlatıp çevremde, yakınımda kim var ise vodafone operatöründen ayrılmaları için baskı yapacağım.

Abdülkerim 398 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 16.12.2013 tarihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdülkerim11 Aralık 2013

    hiçbir ilgi ve alaka yok umursamaz bir mesaj yayınladılar kaç gün oldu sonuç yok

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi07 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön