05 Ocak 2015

Vodafone İndirim Yapmadı!

Bugün Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirdim. 1 gb internet ve 1000 dk her yöne görüşme için bana 45 TL gibi bir ücret önerdiler. Ben yaklaşık 10-15 yıllık Vodafone kullanıcıyım. O reklamlarda gördüğünüz bütün indirimler gerçek dışı! Müşteri temsilcisi indirim yapabilmek için (İ.. hnm) yaklaşık 10-15 dk hatta bekletti ve tekrar kafa karıştırıcı başa dönen cümleler kurmaya başladı. Kendisinin yönetici olduğunu belirten -ki bence hiçbir işe yaramayan biri (U..) Paketlerin net olduğunu ve değişemeyeceğini lakayıt bir konuşma ile belirtti. Peki net olan bir şey için ben niye 15 dk hatta bekledim? Tüm sosyal medyada Vodafone'u anlatacağımdan emin olun.

Kübra 48 Okunma

Cevaplar

  • Kübra 18 Mart 2015

    Sorunla ilgili geri dönüş yapılacağı yazılmış ancak yalan! Kimse aramadı ve ilgilenmedi.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön