Vodafone İndirim Yapılmıyor!

Zafer B. |

Numaramı Avea'dan Vodafone Red tarifesine taşıyacağım internet üzerinden incelediğimde 2015 yılı hediyesi olarak numarasını Vodafone taşıyanlara 1000 dk 1000 SMS 5 GB 12 ay kalma sözüne 59 TL'denilmektedir. Buna istinaden ben birde cihaz aldım numaram bu ay sonunda taşınacak ve ben 3 yıl Vodafone de kalacağım halde cihaz aldığım için beni bu kampanyadan faydalanamıyorum ben sizde 3 yıl kalacağım halde ben böyle bir kampanya dışında kalacaksam kusura bakmayın ben telefonun parasını peşin öder numaramı tekrardan Avea'ya taşırım.

Böylesine büyük bir GSM şirketine yakışmayan bir uygulamayı şiddetle kınıyorum ve yakışmadığını düşünüyorum. Konuyla ilgili dönüş yapılırsa sevinirim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Görüşme Fatura Ücretlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  11:19

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "444 0 542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Aralık
  14:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.