22 Temmuz 2013

Vodafone İndirim Hakkımız Kaldırıldı!

2012 Mart ayında kullandığım şirket hattı olan Turkcell hattımı Vodafone'a taşıdım. Firmamıza gelen Vodafone yetkilisi (Özatalar İletişim) Numarama taşıma karşılığında % 25 indirim uygulanacağını ve bunun her sene yapılacağını sadece kendisini arayıp her sene kendisine istediği evrakları imza ve kaşeleyip teslim etmemiz gerektiğini söyledi.

Ayrıca 2 sene taahhütlü birde cep tel. aldık. Yalnız 1 sene geçtikten sonra bu arkadaşı aradık ve aldığımız cevap bizi oldukça şaşırttı; hem telefon hemde indirim kullanamazsınız dediler. Önceki yıllarda bu kampanya vardı bu yıl kaldırıldı denildi ama bize her sene devam edilecek denildi ki bizde hattımızı taşıdık. Yoksa telefonu almazdık yada taşıma yapmazdım.

Mehmet 30 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 13 Ağustos 2013

  Hattını vodafone taşımak isteyen arkadaşlar lütfen telefonla sizinle irtibata geçenlere kesinlikle inanmayın, Elinizde evrak olsun vaat ettiklerini açık dille yazan imzalı ve kaşeli ve güncel tarihli, sorular sorun ve yazılı cevaplar alın, sizin yanınıza gelen müşteri temsilcisine ismini bile sorsanız mutlaka yazılı olarak cevap alın, ve tüm evrakları tek tek okuyun yoksa kendilerinin hata yaptıklarını kabul edip müşteriye yardımcı olmayan bir firmayla karşı karşıyasınız. 1 sene boyunca faturalarım 65-75 arası geldi gayet güzel, 1 senenin sonunda 110 lira gelmeye başladı(indirim hakkım kaldırılmış ve aynı firmadan telefon aldığım için verilmezmiş yada 2. sene bu kampanya kaldırılmış !!!) Şimdi hattımı taşımak istiyorum 550 lira gibi bi fatura çıkarıyorlar gerisini siz düşünün artık

 • Mehmet 13 Ağustos 2013

  Kesinlikle kimse ile sözlü görüşme yapılmadı. Beni ne arayan var nede soran. Verdiğiniz cevaplar otomatik cevaplar belkide şikayetleri bile okumuyorsunuz. 02.08.2013 tarihinde sadece mail geldi özatalar iletişim sizinle irtibata geçilecek denildi ama bugün ayın 13 "ü ne mail geldi nede birisi arayıp bilgi verdi.

 • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Mehmet 25 Temmuz 2013

  4-5 gün oldu kimse bi dönüş yapmadı. 542 müşteri hizmetleri klasik cevaplar veriyor mağdur olduğumu kabul ediyor ama elimizden gelen bişey yok diyorlar. topu bayiye atıyorlar. Sanki başka operatörün bayisi.Genel müdürlüğe faks çektim bekliyorum ama bi sonuç elde edeceğimi sanmıyorum. Buraya gelen cevap zaten otamatik bi cevap her şikayete aynısını gönderiyorlar sanki müşteriye bi cevap verilmişcesine

 • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön