22 Mayıs 2013

Vodafone İmzaladığım Taahhütname Yok Oldu!

Avea 'dan Vodafone 1500 dk 30 tl dendi . Bende geçiş yapmak için başvurdum hat açıldı. Birkaç hafta sonra öğrendim ki 1000 dk sı 45 tl olmuş ben bayiyle görüştüm taahhütname imzalanmamış dendi. Bende nasıl olur ben taahhütname imzaladım. Bir kağıda imza attınız mı dediler evet dedim.

Daha sonrasında sizinle ilgilenen arkadaş burada çalışmıyor o başka bir şubeye yönlendirildi dedi. Bende bayanı aradım. Bana taahhütname imzalatmamışsınız dedim.! Kadın bana geçiş tam olduktan sonra taahhütname imzalanır dedi. Çağrı merkezine sorduğumdaysa böyle birşey yok müşteri taahhütname isterse eğer hemen imza atılır dedi. Ben ilk gün üstüne basa basa söyledim. 1500 dk taahhütnameli olsun dedim.

Yüksel 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında sorunun giderildiği ve tarafınıza konu ile ilgili bilgi verilmiş olduğu aktarılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Yüksel 28 Mayıs 2013

    Bana vodofone geri dönüş yapıcam dedi ve hala bir geri dönüş sağlanmadı.Tüketici haklarına yarın başvurucam.Bu hatanızı hala telafi edemediniz Vodofone bir bana otomatik msj atıyorsunuz sanki işim halolmuş gibi gösteriyorsunuz insanlara

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön