29 Mart 2013

Vodafone İmei Numaram Kayıtlarda Çıkmıyor!

İki sene önce Tempo çağrı merkezi ve iş süreçleri firmasından vodafone İphone 4 2 yıl taahhütlü telefon aldım ve kampanyası bittiğinden dolayı vodafone hattı da oturduğum yerde çekmediğinden dolayı başka operatöre geçtim fakat İphone 4 telefonumda sim kilidi olduğundan dolayı diğer operatörler çalışmadı ve vodafone müşteri hizmetlerini aradım İmei numaramı görüntüleyemedikleri için hiçbir şekilde yardımcı olamadılar.

Mağdur durumda bıraktılar bu hizmette bir kopukluk var ya vodafone satılan cihazların İmei numaralarını güncellemiyor yada telefonu aldığım Tempo Çağrı merkezi sattığı cihazların faturalarını ve İmei numaralarını vodafone göndermiyor bu durumda da mağdur oluyoruz.

Volkan 90 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 01 Nisan 2013

    konu ile ilgili vodafone dan tarafıma dönüş yapılarak ilgili konuyu çözülmüştür teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön