04 Şubat 2014

Vodafone İmei Kaydı Yaptım Ama Telefonum Kapatıldı

08/10/2013 tarihinde Özatalar Vodafone bayisine IMEI kaydı için 150 TL ödeme yaptım. Bütün evraklarımı tamamlamama rağmen , 19/01/2014 tarihinde telefonum kullanıma BTK tarafından kapatıldı. Vodafone pasaportta ülkeye giriş tarihini okuyamadığından evraklarımı ,bana hiçbir bildirim yapmadan bekletmiş. Emniyet aldığım giriş tarihini gösteren belgeyi kendilerine gönderdim.

Evraklarım 23/01/2014 tarihinde BTK ya gönderildi. 31/01/2014 tarihinde BTK yı aradığım zaman bana harç makbuz başkası adına düzenlendiğinden , evraklarımın işleme konulmadığını öğrendim.Telefonum hala kapalı. Yaptığım ödemenin, bir an önce tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Gerekirse bütün mercilere şikayet edeceğim.

Emre 51 Okunma

Cevaplar

  • Emre06 Şubat 2014

    Yapılan işin kanun dışı olduğunu Vergi dairesi bana bildirdi. Cezalı harç makbuzunu kendi adıma ödeyip ve gönderdim. Ücreti bana iade etmediğiniz takdirde , bütün Yasal yollardan hakkımı arayacağımdan, tüm üst mercilere şikayet edeceğimden emin olabilirsiniz.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön