28 Ekim 2014

Vodafone İlk Aydan Sorun Yaşattı!

20 senelik T** kullanıcısıydım, bir ay evvel radikal bir kararla Vodafone'a geçtim Mall of İstanbul Vodefone şubesinden işlemlerimi gerçekleştirdim. Evraklarımı alıp gerekli imzalar atıldıktan sonra işlemimin tamamladığını söylediler. Red Classic tarifesi üzerinden sözleşmeli olarak 49 liraya aboneliğim başladı, yirmi küsür liralık yurt dışı harcamam oldu.

Ancak faturam geldiğinde şoke oldum. 49 liralık aylık abonman ücretini 70 lira olarak yansıttıklarını buna sebep olarak ise aboneliğim başladıktan sonra ücretin düşmesi için onay mesajı atmadığımı öne sürdüler. Şikayet formu doldurmama rağmen Vodafone sorunumu çözemedi. Daha ilk aydan yaşadığım bu olay bir hata yaptığımı farketmemi sağladı.

Emek 669 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Emek31 Ekim 2014

    Kimse geri dönüş sağlamadı. Hakikaten inanılır gibi değil.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön