08 Mayıs 2013

Vodafone İlgisizlikte Son Nokta!

Vodafone Bayisine giderek tarife değişikliği yapmıştım. Görevli bayan (Pek konuya hakim değildi ki arkadaşlarına sordu) tarifemin yanında istediğim SMS paketini defalarca söylememe rağmen eklememiş. Ve 200 TL fatura gelmesine sebep olmuştu. 140 TL civarı sadece SMS yollanmış görünüyordu ki ben daha önce de SMS paketi kullanıyordum.

Şikayet ettim bayi ve bayanı VODAFONE a hep haksız bulunmam için gerekçeler sunuldu. SMS yollandı size pakete kendiniz geçmeliydiniz falan dendi. Defalarca aylarca konuştum yine bir sonuç çıkmadı. Olan yine tüketiciye oluyor. Mantıken soruyorum: Aylarca SMS paketi kullanan bir insan bile bile ücretli hem de 140 TL lik SMS atar mı? Destek sıfır!

Can 30 Okunma

Cevaplar

  • Can09 Mayıs 2013

    Aynısı daha önce de söylenmişti.. Çokta şaşırmadım...

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543226****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön