21 Ocak 2014

Vodafone İlgisiz Davranıyor.

Vodafone'a 10.01.2014 tarihinde bir şikayette bulundum size en kısa sürede döneceğiz denmesine rağmen henüz bir ses seda çıkmamıştır Vodafone kanadından. Bu da kullanıcı haklarını göz ardı ettiklerini ve müşterilerini önemsemediklerini gösteriyor. Eğer böyle yapmaya devam edeceklerse bu konu hakkında bilgilendirmede bulunsunlar biz de buna karşılık olarak GSM operatörümüzü değiştirelim de kurtulalım bu haksızlıktan ve hakkımızı Tüketici Hakları Hakem Heyeti tarafından mahkeme yoluyla bizzat dilekçe vererek arayalım. Gereğinin yapılmasını ve gerekli yaptırımlarının Tüketici Hakları Mahkemesi tarafından ivedilikle yapılmasını arz ederim.

Mahmut 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön