Vodafone İlgisiz.

Sakine B. |

Kurumsal müşterimize ve müşteri yöneticimize ulaşmak bir yana dursun not bırakıp bizi aramalarını istememize rağmen geri dönüş yok. Yıllık 20.000 tl müşteri olmamıza rağmen hiçbir olumlu yaklaşımları olmadı. Farklı oparatöre geçme kararında ne kadar doğru karar verdiğimizi daha iyi anladım. Müşteriye bu kadar uzak ilgisiz başka firma görmedim. ne yöneticilerine ulaşabiliyoruz ne de müşteri temsilcisine demek ki 4 hat sahibi müşterilerini kaybetmek onlar için önemli değil..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  10:57

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Ağustos
  18:00

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."