18 Temmuz 2014

Vodafone İletişime Geçmedi!

İmkansızı başararak iletişime geçebildiğim Vodafone müşteri hizmetleri;(6 aydır her iki banka hesabımdan fatura tahsilatı yapılmış.)Bu konu ve çözümü ile ilgili sadece mesajla iletişime geçeceklerini söyleyerek tarafımla şahsen iletişim kurmayı reddetmişlerdir.

Eğer biz müşteri olarak 6 aylık faturamızı ödememiş olsaydık avukatları kapımızı aşındırırdı.Söz konusu müşterinin mağduriyeti olunca şahsen iletişime geçmeyen Vodafone'u kınıyorum.

Ayşe 1.574 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22/07/2014 13:22:40 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ayşe 20 Temmuz 2014

  VAH VAH VAH!!NASIL DÜŞÜNEMEDİM..BELKİDE KOTÖRÜNÜZ YOK.ÖDEMELİ ARARSANIZ KABUL EDECEĞİM..BİLGİLERİNİZE!!!!

 • Ayşe 20 Temmuz 2014

  VODAFONE dan tarafıma gelen(18-07-2014/sa.20:04tarihli) cevap mesajını paylaşıyorum"değerli abonemiz,iletmiş olduğunuz fatura şikayetiniz incelenmiş ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir".görüldüğü gibi;VODAFONE hala şahsen iletişime geçmeyerek mükerrer tahsilat içerikli şikayetime bu şekilde cevap veriyor...ŞAKA GİBİ!!!!!!!

 • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön