10 Eylül 2013

Vodafone İletişim Hakkımı Haksız Yere Kısıtladı!

Yıllardır tüm faturalarımı otomatik ödeme ile yapmaktayım. 09-09-2013 18:42 de sesli yanıttan arandım ve akabinde 18:49'da ben müşteri hizmetlerini aradım bana personelimiz işini yapmadığından hattınıza kısıtlama getirilecek şeklinde bir ifade kullanılmadı ve haklı olduğum sebeplerden dolayı sitem ilettim yetkililere ve tartıştık.

10-09-2013 09:11 de arama yapmak istedim hattımın borcundan dolayı kapatıldığı bilgisi telesekreterden dinletildi bana mesaj atacaklarına bankaya borcumu göndersinler işinizi yapmayıp haksız yere mağdur edildiğim için Vodafone'u kınamaktayım. Eşimin telefonundan müşteri hizmetlerini aradım beyefendi tüm yetkililer diğer müşterilere hizmet veriyorlar.

Erdal 144 Okunma

Cevaplar

 • Erdal13 Eylül 2013

  son yazılan mesaj android uygulamasında yapıldı ve anlamsız çıktı sebebini bilmiyorum ark niyetle yapılmış anlamsız bir şey değil

 • Erdal13 Eylül 2013

  8:55 itibarı ile müşteri hizmetlerinden dönüş yapılamadığı için bilgi istedim nerede ise azarlanacak bir tavırla hanım efendi davranmakta hak etmediğim bir üslupta konuşmakta ve sadece son iki cümleden bahsedeyim tüm görüşme yaptığım kurumlarda ilk defa duyduğum cümle istersen görüşmeyi sonlandırabilirsin ben dediğini yaptım ve sonlandırdım alt mesaj hanesinde yazı anlamsız olmuş bu şikayet var android uygulamasından kaynaklanan bir sorun ağrı kesici değil tedavi istiyorum konum hakkında

 • Erdal13 Eylül 2013

  542 musteri hizmetleri nden ula?abilirsiniz demi?siniz an itibariyle 8:55 te yap?lan g

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön