Vodafone İlçe Merkezinde Bile Düşük Çekiyor.

Mustafa K. |

Yaklaşık 2 aydır Vodafone hattı kullanıyorum. Bir kez müşteri hizmetlerine bu konu hakkında şikayette bulundum. Onlarda gereğini yapacaklarını söylediler fakat hiçbir düzelme olmadı. İlçe merkezinde Vodafone çok düşük ve çoğu binanın içinde çekmiyor.Baz istasyonunda onarım yapılacağı söylendi ama hiçbir işe yaramadı. Yeni bir baz istasyonu kurmaya da yanaşmayan Vodafone yatırım yapmaya girişmiyor ve sonra çekim gücüyle övünüyor.Bu durum müşteri memnuniyetsizliği yaratıyor ve farklı operatörlere geçilmesini olanak sağlıyor. Gereken düzeltme ve gereken yatırım yapılmazsa farklı operatörle yola devam.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  11:56

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”