14 Ağustos 2013

Vodafone İki Tarife Ücreti Birden Alındı!

Önceki taahhütlü aboneliğimin sonlanmasına yakın telefonla arandım. Yeni bir tarife önerildi. Yeni tarifeye geçişimde fatura kesimi sebebiyle ilk faturada kullanılan günlere göre fatura düzenleneceği söylendi. Bunun üzerine yeni faturama baktığımda iki tarife ücretininde beraber bir ay içinde tek fatura olarak yansıtıldı.

60+65 bir de o görüşmede özellikle sordum. Dakikalarımı yurt dışı bazı aramalarda kullanabiliyorum. Bunda bir değişiklik olacak mı? Hayır bir değişiklik olmayacak dediler. Şimdi önceden arayabildiğim bir yeri (Avusturya) aradığımda bunun üzerine faturaya 25 TL eklendi. toplamda 148 TL fatura geldi. Müşteri hizmetleri Avusturya'da Vodafone olmadığı için bu ülke çıkarıldı dedi.

Harun 50 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 546213****numaralı hattınıza yönelik şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Harun 05 Eylül 2013

  sadece bir cevap yazıldı. başka hiçbir şey yapılmadı.

 • Harun 05 Eylül 2013

  vodafone müşteri hizmetlerine zaten bilgi vermiştim ama geri dönüş yapılmadı. o yüzden buraya yazdım. en kısa sürede tarafıma geri dönüş yapılacağına dair cevap verdiniz ancak hala geri dönüş yapılmadı. şimdi en kısa zamanda tüketici haklarına başvuru yapacağım. vodafone olarak ilginize teşekkür ederim!!!!

 • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön