11 Haziran 2013

Vodafone İki Tarife Ücreti!

Vodafone müşteri temsilcisi tarafından arandım ve yeni tarife konusunda bilgi vererek tarife değişikliği yapmak ister misiniz diye soruldu bende tamam dedim ve tarife değişikliğimi müşteri temsilcisi telefon üzerinden yaptı. ay sonunda faturada iki tarifenin de ücreti yansıtılmış. bana hiç bir uyarı yapılmadan. insanları saf yerine nasıl koyarız diye düşünmekten başka bir şey değil.

Ben arasam böyle bir istekte bulunsam tamam kendileri arıyor çoğu insan farketmiyordur bile ama umurlarında olmasa da Vodafone'dan memnun da olsam ben başka operatöre geçeceğim tepki olsun.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 31 Temmuz 2013

    kurum kendi abonesini kandırmayı iş edinmiş..yıllardır vodafone abonesiyim malesef bu konuda yardımcı olunmadı

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön