24 Ocak 2014

Vodafone İki Paket Birden Tanımladı!

Yurt içini aramak için DK Ekle yazıp 7999'a ücretsiz göndererek 5 TL'lik 100 dk Ek Konuşma Paketi alabilirsiniz.

Mesajına istinaden DK Ekle yazılarak 7999'a gönderilen mesaj sonrası tarafıma -telefon numarasına-

1) Ek Paket ile ... tarihine kadar geçerli 6 TL faturanıza yansıtılmak üzere hattınıza yüklenmiştir.
2) Ek Konuşma Paketi ile .. tarihine kadar geçerli 100 DK 5 TL yansıtılmak üzere hattınıza yüklenmiştir mesajları tarafıma ulaşmıştır.

Ek Paketin -6TL- tarafınızdan arz edilmediğini ve iptalini rica ederim Vodafone'dan.

Can 124 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön