13 Eylül 2013

Vodafone İki Katı Fatura Gönderdi!

Eşim Temmuz ayının son haftasında eş dost maksi kampanyasına Keçiören'deki bayi kanalıyla katıldı ve bayi bize 5747818**** numaralı Eş Dost Kart şifresini verdi. Hattımızın açılış tarihi olan 01. 08. 2013 tarihinde şifreyi kendim kazıdım ve şifredeki numarayı 2222'ye gönderdim. Eşime Vodafone kampanyasına katıldınız mesajı geldi fakat fatura 63, 80 TL geldi. 36 TL olması gerekiyordu.

Faturanın 5 TL'si internet aşımı 0, 80 kuruşu ise mms bedeli. Bunları da eklediğinizde 42 veya 43 TL olsun. Bir de üstüne 2222'ye mesaj gelmedi diye bizi suçlu durumuna düşürüyorlar. Göndermiş olduğum mesajların dökümünü gönderin dedim. Böyle bir hizmetimiz yok dediler. Çok pişmanız geçtiğimiz için.

Alper 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,02/10/2013 tarıhınde tarafınıza 24 tl ıade ıslemının baslatıldıgı tespit edılmıstır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Alper21 Eylül 2013

    hala bekliyorum vodafone dan cevap yok

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön