03 Haziran 2013

Vodafone İki Fatura Yansıtıldı!

Bir dönem faturama 2 iki 2 adet fatura yansıtıldı. 22tl olan konuşma paketim on gün sonra aranıp 25tl olan yeni pakete geçmemi sağladılar . aynı hareket ikinci hattıma da yapıldı. Faturama iki paketin ücreti yansıtıldı. Bana söylenmiş olabilir fakat ben zaten faturam 22tl idi 25tl olur düşüncesi ile kabul ettim. Ama burada niyet anlaşılıyor. Madem bana güzellik yapacaksınız fatura bitiş tarihinde gerçekleştirseydiniz.Bu ay iki hattıma 4 dört fatura ödeyeceğim. Çok zoruma gidiyor. Ben zengin miyim de 2 hattıma 4 fatura ödüyorum. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Ali 13 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Haziran 2013

    bırdaha bana ne mesaj kanpanyası yollayın nede benı arayın sızınle daha çalısmayacagım ınsanları kandırmayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn madem ınsanlara guya ıyılık yapıyorsunuz fatura bıtım tarıhınde arayın tabı sızde suc yok kendınızı hemen aklıyorsunuz benım bır faturaya ıkı fatura odemem hakmı allah bu parayı yemenızı nasıp etmesın...........................:........................................

  • Ali04 Haziran 2013

    bu bır kandırmaca ınsanları kandırıyorsunuz vodafoooooooooooooooooooooooooooo0ooooooooooooooooooooon

  • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön