20 Ocak 2014

Vodafone İki Fatura Parası Yansıttı!

Kullandığım tarifenin süresi dolduğu için müşteri hizmetlerinden telefonla arandıktan sonra yeni tarifeye geçilmesi için onay verdim. Bu ay gelen faturada geçen tarifeyle ile birlikte yeni geçtiğim tarifenin bedeli aynı anda gönderilmiştir.

Daha kullanmadığım faturanın bedelini ödemek istemiyorum.Şikayet hattını aradım 72 saat içinde dönülecek dendi ama üzerinden 6 gün geçti geri dönüş hala olmadı. Bu sorunun çözülmemesi durumunda artık Vodafone ile çalışmayı düşünmüyorum.

Ekrem 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 20.01.2014 tarihin de saat 13:51 de ve 20.01.2014 tarihinde saat 13:52 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön