16 Nisan 2014

Vodafone İki Fatura Bedelini Birden Aldı!

Şubat ayı içerisinde Vodafone tarafından aranıp mevcut tarifemin biteceği ve yeni bir tarifeye geçmek isteyip istemediğim soruldu Her yöne 500 dk duran tarifeye geçmek istediğimi onayladım bunu onaylarken de ekstra hiçbir ücret ödemek istemediğimi belirttim.

Telefon hattı eşimin üzerine olduğu için onu arayıp onay alındı ilk ay faturam 26 tl doğru geldi ve ödendi ama 2. ay 54,40 tl geldi Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda anlık geçiş yapmışsınız dediler. Şikayetiniz kayda alındı en kısa sürede size geri dönülecek dediler ama geri dönen olmadı.

Ben tekrar aradığımda yaptıkları açıklamayı anlamadığımı söylememe rağmen onayınız var ses kaydınız incelendi dediler. Benim onayladığım her yöne 500 dk 25 TL duran tarife.

Tuğba 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön