02 Nisan 2014

Vodafone İkamet Ettiğim Yerde Sinyal Sorunu Var!

Güvendik Mahallesi 161. sok Çeşme Altı / Urla /İzmir adresinde ikamet ediyorum fakat evimde Vodafone çekmiyor çok mağdurum. Ailemde diğer operatörleri kullananlar çok ve evin her köşesinde rahatça konuşuyorlar.Bu sorunun giderilmesini rica ediyorum. Aksi halde üzülerek de olsa Vodafone'dan ayrılmak zorunda kalacağım.

Emre 44 Okunma

Cevaplar

  • Emre02 Nisan 2014

    Teşekkürler umarım en kısa sürede istasyon çalışması tamamlanır

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön