06 Kasım 2014

Vodafone İcra Dosyasını 1 Yıldır Kapatmıyor.

2 yıl önce 5468391*** no'lu telefon hattıma kapattırdığım halde 2 fatura çıkararak haberim olmadan icralık etmişler. Etkin Hukuk Bürosu yetkilileri 23.10.2014 tarihinde benimle görüşme sağladı. Ödemeyeceğimi tekrar belirttim. 1 yıldırda itiraz ediyorum ama Vodafone yetkilileri ısrarla bu para alma yöntemine devam ediyor. Artık icra dosyasının üzerimde olmasından rahatsız oluyorum iş hayatımı ve psikolojik hayatımı çok etkiliyor. Yetkililerin icra dosyasını derhal üzerimden kaldırmasını rica ediyorum...

Mehmet 271 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet18 Ocak

  Kullanmadığım hattın icrasi 5 senedir neden üstümden kalkmıyor alın artık şu şirketinizin icrasini üstümden.

 • Mehmet08 Kasım 2014

  önceden verdiğin cevabı şikayetvar.com'a sunarak insanları mağdur etmeye devam ederim demek mi istiyorsunuz sayın yetkili?

 • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 06/11/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden daha öncesinde verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön