04 Şubat 2014

Vodafone İçerik Ücretleri Adı Altında Ücret Yansıtıyor.

Vodafone hattımla fatura bilgisi almak için mesaj attım ve 173 lira bir faturam olduğunu öğrenince hemen self servisi girip inceledim ve ayrı ayrı 5 parça halinde 12 tl'lik ekstra tutarlar gördüm ve açıklamada ''içerik'' numarada da ''3210 timve'' ve bir diğerinde de ''3520 ybs'' adı altında bir başka numara gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradım ve logo vb servisler dediler. Logo ne ve bunlar bizim onayımızı nasıl alıyorlar? Bu tamamen Vodafone'la anlaşmalı sadece kağıt üzerinde olan Vodafone adına tahsilat yapan şirketler olduğunu düşünüyorum. Ödeyememekten değilde sırf gıcık olduğumdan bu işle uğraşacağım bu nedir ya.

Sametrukiye 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 06.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sametrukiye 05 Şubat 2014

    bu bilgilendirme gerektiği şekilde yapılırsa çok iyi olur. Uğraşmak zorunda kalmamış olurum.(bu arada sizin değişinizle vodofone ile alakası olmayan bu meçhul firmalar vodofone den ücret talep ediyor olmalı vodofone nasıl bir belge görüyorda benim paramı bu sözde firmalara veriyor ki. ayrıca vodofone gibi köklü ve büyük bir operatör şirketinden bahsediyoruz sonuçta )

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön