28 Kasım 2013

Vodafone İçerik Ücreti Yansıtmış!

1 ay önce Vodafone'a geçiş yaptım. İlk faturamda yansıtılan servisler adında 16 TL'lik bir tutar görünmekteydi. Bunun ne olduğunun yazılmaması bir suçtur. Vodafone'a yazdığımda Fixmobi hizmeti olduğunu söylediler.

Benim herhangi bir yer aboneliğim yoktur. 10 senedir mobil kullanıcıyım ilk defa Vodafone'a geçtiğimde böyle bir şey oldu. Hiçbir yere abone olmadım. Hiçbir mesaj atmadım. Bunun binlerce kişiye yapıldığına da internette şahit oldum. "Ne hizmeti olduğu bile yazılmamaktadır" Gizliden gizliye vatandaştan para alınmaktadır. Bu kamu hakkına girer. İnternetle, iletişimle arası olmayan vatandaşlar hiç sorgulamadan bu paraları ödemektedir.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • Murat 02 Aralık 2013

    Söylediklerine göre bir sitede bir yere basıldığı için 2 ay 60 TL. kesilmiş. Hiçbir kullanımım yok internet pakedimi bile hiç kullanmadım. Hem hakem heyetine hem de asliye hukuk mahkemesine- tazminat için dava açacağım.

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.12.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön