10 Mayıs 2013

Vodafone İçerik Servisi!

Ben Vodafone kullanıcısıyım ve hattımı yeni taşıdım. Bu şekilde tl kesilmeleri yaşarsam bir bu hattı kullanmayacağım. Telefonumu yeni aldım. Vodafene adlı menüden özel servisler bölümüne girdim bana günlük fal yorumları filan geldi ve ücretli olduğu hiç bir şekilde söylenmedi ve müşteri hizmetlerini aradım. Beni 05427573332 numarasına yönlendirdi. Buradaki bayanla konuştum.

Benden 16 tl kesileceği söylendi. Bugün tl yükledim 3 tl kesinti oldu. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Bu ne saçma bir servistir? Gereğinin yapılmasını istiyorum. Yoksa Vodafone operatörümü değiştirmeyi düşünüyorum. Böyle bir şey olamaz.

Aylin 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 7070 “top5,tarihte bugün, günün sözü ve vücut kitle endeksi" servisinden tekil içerik ürün alımı gerçekleştirmiş olup, hattınızdan tekil içerik ürün bedeli tahsilatının yapıldığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön