12 Şubat 2014

Vodafone İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıttı.

Numaramı taşımamın ilk haftasında üyeliğim bilgim dahilinde olmadan gerçekleştirilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda da wap üzerinden bir üyelik olduğunu bizimle ilgili olmadığını belirttiler. Olay şu ki bir bilişim öğretmeni olarak interneti sağlıklı bir biçimde kullandığımı düşünmekteyim. Haliyle kazara wap üzerinden herhangi bir şeye onay vermem düşünülemez. İlgili firmayı aradığım zamanda bana bir onay mesajı yollandığını belirttiler fakat bu yollanmış olan mesaja bir onay vermem gerekmiyor mu üyeliğin aktif olması için. Hiçbir şeye üye olmadan sanki üye olmuşum gibi tahsilat yapılması ve de nette baktığım kadarıyla da bu mağdurların hepsinin Vodafone'lu olması şaşırtıcı. Neden Vodafone?

Fatma 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 13.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Fatma13 Şubat 2014

    uzaktan erişim için gerekli sözleşmelerinin olmadığını da ekstardan belirtmek isterim. içeriğe illegal bir biçimde üye yapan bu site resmen vodafonun bu açığını kullanmaktan başka birşey yapmamakta ve bende bu ücreti ödemeyi reddediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön