12 Şubat 2014

Vodafone İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor.

Vodafone'un bünyesinde bulunan 3300 Showtv ve 3210 Tımwe adlı 2 özel servis beni üye yapmış. Ne ben bu servislere girdim ne de bana abonelikle ilgili onay mesajı geldi. Bu üyeliklerle ilgili hiçbir şekilde bağlantım olmadı. Bu iki servis hakkında internette biraz araştırma yaptım ve bunlar herhangi bir sitedeki virüs gibi bir şey koyup sizi otomatik üye yapıyorlarmış (bununla ilgili sitede birçok şikayet var).

Bununla ilgili Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve abonelikleri 3 kere iptal ettirmeme rağmen hala para kesiliyor. Kısaca Vodafone internet sayesinde bu şirketler benim numaramı görüp bana sormadan üye yapıyorlar. Vodafone'dan bunu iptal ettirmeme rağmende tekrar para kesebiliyorlar.

Furkan 253 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 13.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön