10 Şubat 2014

Vodafone İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor.

Vodafone cepte wifi 6 gb'lık internet paketini kullanıyorum. Normalde aylık 29 tl ama yeni hat aldığım için aylık 35 tl ödüyorum. Hattı aldığım günden beri telefonuma Başkentgaz'dan abonelikle ilgili mesajlar gelmekte. Ben İstanbul'da yaşıyorum hiçbir şekilde ne Ankara'yla ne de Başkentgaz'la bir ilişkim olmadı ama benim numaram onların sisteminde kayıtlı. Buraya kadar zaten bir anormallik olduğu belli.

Son bir kaç gündür telefonuma chatwalk, eros filan bir yerlere üye yapılmış benim onayım olmadan. Müşteri hizmetlerini aradığımda siz üye olmuşsunuz diye bilgi verdiler. Ben ne bu tür sitelere girdim ne de bu na abone olmak istiyorum diye onay verdim ve şu an güncel faturam 50 tl.

Furkan 378 Okunma

Cevaplar

  • Chatwalk.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Chatwalk.com Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön